Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výživa, poradenství, jídelníček

 

Výživa aneb co jíme.......

 

správná strava + správný pohyb = pevné zdraví

 

Postupně s věkem se nám zpomaluje nejen metabolismus ale objevují se i nemoci. Proto bychom se měli začít lépe a zdravěji stravovat. Nejsem zastáncem zázračných diet a hladovění  (pokud to není řízený půst pro zdraví) , člověk by se měl začít stravovat zdravěji aby se cítil lépe a předcházel různým onemocněním a když už nějaké ty zdravotní potíže přijdou, tak si pozměnit jídelníček, tak aby se opět cítil lépe.

 

Akce - konzultace 60 - 90 min.  ................... 200,-Kč 

zahrnuje základní měření (váha, objem pasu, boku aj.) konzultace - dotazník, zjišťování příčin nadváhy, rozbor životního stylu, rozbor stravy, doporučená aktivita i strava.

 

v případě zájmu další spolupráce 

- měření a rozložení tuků v těle, doporučený jídelníček a potraviny, doporučená aktivita a cviky, naučení správného dýchání, zjištění cukru, cholesterolu a kyseliny močové v krvi, zjištění překyselení organismu, sestavení jídelníčku podle daných parametrů. Jídelníček na míru, každému individuálně. Cena smluvní dle nasmlouvaných a provedených úkonů, je stanovena při první konzultaci a při dalším objednání.

 

 

 Nikdo z nás nepochybuje o tom, že to,  co jíme ovlivňuje naše zdraví. Navíc každý člověk dobře ví, co je zdravé a co ne. Nikdo se správně nestravuje a nesportuje dokud ho  nezačne trápit nějaká civilizační choroba ( cukrovka, vysoký tlak, cholesterol, dýchavičnost, bolesti kloubů  a  jiné nemoci spojené s obezitou ) a tak jíme co nám chutná.

Civilizační choroby jsou nemoci z nadváhy, a začínají jimi trpět už malé děti, proto bychom jim měli jít příkladem a alespoň trochu se zdravěji stravovat a více hýbat!

 

Nepodceňujte své zdraví a začněte se lépe a zdravěji stravovat a pokud nevíte jak, ráda Vám poradím.

 

správná strava, k tomu správný pitný režim a pohyb, vede nejen k uzdravení ale je velmi důležitá pro dlouhý a spokojený život, vyváženou mysl a celkovou pohodu.

 

SPOKOJENOST  PŘEDEVŠÍM  a  tak se začněte mít konečně rádi !!!!

 

A jak jste na tom Vy?

chcete zhubnout jen pár kilo, abyste se lépe cítili? Tak se ozvěte a uvidíme, co se s tím dá dělat, začít můžete hned tedˇ, stačí zavolat, napsat SMS nebo email.

Máte vysoký tlak, cukrovku, bolesti zad a cítíte se pod psa? Tak už na nic nečekejte a ozvěte se. Společně najdeme cestu ke zdraví a jak zhubnout aniž byste hladověli. Je načase něco se sebou udělat a čím dřív tím líp.

 

Chcete zhubnout, cítit se lépe, zdravěji a začít správně jíst? Není nic jednoduššího než si to srovnat v hlavě, odhodlat se a objednat se na konzultaci.

 

ceny jednotlivých služeb:

 

První konzultace 60-90 min. ................250,-Kč

každá další započatá půlhod. .............50,-Kč

měření, vážení, přístroj TANITA určující obsah tuku a vody v těle, rozložení svalů v těle aj.

za první měření a zpracování  ................250,- Kč

každé další měření v průběhu spolupráce ...............150,- Kč

vyhodnocení dotazníku, rozbor stravy ....100,-Kč

sestavení jídelníčku na míru na 14 dní .........500,-Kč (platí se u první konzultace) jídelníčky pro cukrovkáře, vysoký tlak, onemocnění kloubů, dně, aj.)

2. a každá další konzultace 60 min .........100,- Kč

Konzultace provádím i u Vás doma s příplatkem 100,- Kč

Pro klienty, kteří se rozhodnou se sebou něco dělat, dostanou slevu na 3 masáže proti celulitidě (60 min. za 300,-Kč ) k jídelníčku, který si nechají vypracovat.

 

Speciální jídelníčky na míru bez konzultace (do emailu mě vyplníte pouze dotazník) .......500,- Kč

- jídelníček pro cukrovkáře

- jídelníček při vysokém tlaku

- jídelníček při dně a dalších kloubních onemocnění

- výživa a jídelníček seniorů

- a další doporučení vhodných potravin a jídelníček s ohledem na Vaše další zdravotní potíže, věk a pohybové aktivity

 

 

Dále si můžete vybrat ze dvou programů:

 

Program na 3 měsíce

(dietní program)

 

- vstupní konzultace 60-90min. plus 5 dalších konzultací, včetně měření a vážení (na začátku programu a na konci. vážící přístroj TANITA)

- zpracování a vyhodnocení Vašeho jídelníčku za poslední týden

- vyhodnocení dotazníku a rozbor stravy

- sestavení  vhodného jídelníčku, tak aby Vám vyhovoval a byl vyvážený s ohledem na Vaše    zdravotní potíže, věk, metabolismus a pohybové aktivity

CENA:  1.500,-Kč 

 

Program na 6 měsíců

(dietní program)

 

- vstupní konzultace 60-90 min. plus 10 dalších, včetně měření a vážení ( na začátku programu, kontrolní měření po dvou měsících a konečné přeměření přístrojem TANITA)

- zpracování a vyhodnocení Vašeho jídelníčku za poslední týden

- vyhodnocení dotazníku a rozbor stravy

- vypracování vhodného jídelníčku, tak aby Vám vyhovoval a byl vyvážený s ohledem na Vaše zdravotní potíže, věk, metabolismus a pohybové aktivity

CENA:  2.500,-Kč 

 

CENÍK PRO DĚTI

 - rozbor stravy .....................................300,-Kč

- konzultace za přítomnosti rodičů ........ 150,- Kč

- případná doporučení na změnu STRAVY ....  zdarma